REZULTATI - RESULTS

 

 

Rezultati 8  UCI MTB UČKA MARATHOM

http://grabarsport.hr/biciklizam/mtb-ucka-maraton/

 

 

 

Rezultati - 12 GIRO DI MARUNADA  

 

        REZULTATI: KATEGORIJA  MIX

 

startni broj

ime tima

član 1

član 2

kategorija

ulazak u cilj

ukupno vrijeme

REZULTAT

18

ANITA&KRISTIAN

ANITA BISTRIČIĆ

KRISTIAN VASIĆ

MIX

13:49

2 h 49 min

1

4

JRK 1

IVANA IRSAK

VEDRAN ANDREJEVIĆ

MIX

14:19

3 h 09 min

2

8

MI DVA

KRISTJAN DEMARK

ANJA RAVNIĆ

MIX

15:49:58

4 h39 min 58 sec

3

9

RODEO MIX

MIRA KUKOLJ

DIMITRIJ ILIJEVIĆ

MIX

15:50

4 h 40 min

4

 

 

REZULTATI: KATEGORIJA MAN

 

startni broj

ime tima

član 1

član 2

kategorija

ulazak u cilj

ukupno vrijeme

REZULTAT

1

ZGBJENI PRČI

ALEŠ HRVATIN

GORAN ZIDARIĆ

MAN

13:45

2 h 35 min

1

5

JRK 2

BOJAN ANDRETIĆ

IVAN HRŠAK BELI 

MAN

14:15

3 h05 min

2

20

UGRIN&BRČIĆ

DRAŽEN UGRIN

IVAN BRČIĆ

MAN

14:23

3 h 13 min

3

11

CRIKVENICA

MARKO MARČELJA

GRŠO MATAIJA

MAN

14:26

3 h 16 min

4

12

RESPECT

IGOR CALCINA

WALTER CALCINA

MAN

14:27

3 h 17 min

5

15

KRELCI

LORIS GRDIĆ

EUGEN KLARIĆ

MAN

14:40

3 h 30 min

6

16

TELCI

BENJAMIN BRAJKOVIĆ

BOJAN HORVAT

MAN

14:41

3 h 31 min

7

17

ISTRA MATERINA

ATNONIO MATOŠEVIĆ

DEVID KARABAŠIĆ

MAN

14:41:30

3 h 31 min 30 sec

8

10

BM&C1

DANKO BAKARČIĆ

PETAR ČUČAK

MAN

14:58

3 h 48 min

9

3

OPATIJA

ROBERT PREMER

TOMISLAV BARAĆ

MAN

15:00

3 h 50 min

10

2

TEAM RODEO 66

DEAN SMOKROVIĆ VALENTIN

OLEG MIKIĆ

MAN

15:49

4 h 39 min

11

19

NESPARENI

LEO BIUK

ANDREJ PRPIĆ

MAN

15:52

4 h 42 min

12

7

BOLEK

MARIN BABILI

KRISTIJAN LANČA

MAN

16:00

4 h 50 min

13

6

LOLEK

MARKO DRAGIČEVIĆ

GORAN KRESO

MAN

16:03

4 h 53 min

14

13

ALFA I OMEGA

KRISTIAN GRABAR

DAMJAN BAN

MAN

DSQ

DSQ

DSQ

14

JRK 3

DRAŽEN LONČAR

SILVIO BOROVIČKIĆ

MAN

DSQ

DSQ

DSQ

REZULTATI: UKUPNO

 

startni broj

ime tima

član 1

član 2

kategorija

ulazak u cilj

ukupno vrijeme

ukupni rezultat

1

ZGUBJENI PRČI

ALEŠ HRVATIN

GORAN ZIDARIĆ

MAN

13:45

2 h 35 min

1

18

ANITA&KRISTIAN

ANITA BISTRIČIĆ

KRISTIAN VASIĆ

MIX

13:49

2 h 49 min

2

5

JRK 2

BOJAN ANDRETIĆ

IVAN HRŠAK BELI 

MAN

14:15

3 h05 min

3

4

JRK 1

IVANA IRSAK

VEDRAN ANDREJEVIĆ

MIX

14:19

3 h 09 min

4

20

UGRIN&BRČIĆ

DRAŽEN UGRIN

IVAN BRČIĆ

MAN

14:23

3 h 13 min

5

11

CRIKVENICA

MARKO MARČELJA

GRŠO MATAIJA

MAN

14:26

3 h 16 min

6

12

RESPECT

IGOR CALCINA

WALTER CALCINA

MAN

14:27

3 h 17 min

7

15

KRELCI

LORIS GRDIĆ

EUGEN KLARIĆ

MAN

14:40

3 h 30 min

8

16

TELCI

BENJAMIN BRAJKOVIĆ

BOJAN HORVAT

MAN

14:41

3 h 31 min

9

17

ISTRA MATERINA

ATNONIO MATOŠEVIĆ

DEVID KARABAŠIĆ

MAN

14:41:30

3 h 31 min 30 sec

10

10

BM&C1

DANKO BAKARČIĆ

PETAR ČUČAK

MAN

14:58

3 h 48 min

11

3

OPATIJA

ROBERT PREMER

TOMISLAV BARAĆ

MAN

15:00

3 h 50 min

12

2

TEAM RODEO 66

DEAN SMOKROVIĆ VALENTIN

OLEG MIKIĆ

MAN

15:49

4 h 39 min

13

8

MI DVA

KRISTJAN DEMARK

ANJA RAVNIĆ

MIX

15:49:58

4 h39 min 58 sec

14

9

RODEO MIX

MIRA KUKOLJ

DIMITRIJ ILIJEVIĆ

MIX

15:50

4 h 40 min

15

19

NESPARENI

LEO BIUK

ANDREJ PRPIĆ

MAN

15:52

4 h 42 min

16

7

BOLEK

MARIN BABILI

KRISTIJAN LANČA

MAN

16:00

4 h 50 min

17

6

LOLEK

MARKO DRAGIČEVIĆ

GORAN KRESO

MAN

16:03

4 h 53 min

18

13

ALFA I OMEGA

KRISTIAN GRABAR

DAMJAN BAN

MAN

DSQ

DSQ

DSQ

14

JRK 3

DRAŽEN LONČAR

SILVIO BOROVIČKIĆ

MAN

DSQ

DSQ

DSQ

Medijski pokrovitelji: